Telefon+420222212724 (PO - PÁ od 8:00 - 17:00)
Telefon+420222212724 (PO - PÁ od 8:00 - 17:00)
nad 2000 Kč doprava ZDARMA!
DOMIbagsDOMIbags Kategorie zboží

VÁNOCE - Doručování a výměna zboží

Doručování zásilek přepravci

V prosinci budeme VÁNOČNÍ DÁRKY doručovat přes přepravce (PPL, GLS) tak, že poslední objednávky PŘIJATÉ do 18.12. včetně, předáme přepravci. Pokud na tom budete trvat a napíšete nám, že zboží chcete zaslat i po tomto datu, je to Vaše rozhodnutí, ale my nezaručujeme, že zboží vám do Štědrého dne tj. do 24.12. přepravce doručí. Je ale možné využít víkendové doručení přepravcem PPL, pokud jej budete chtít. Napište nám to do poznámky. Poslední kusy zboží mohou být umístěny na našich pobočkách a je možné, že je nestihneme přepravci do 18.12 předat.
Pokud se stane, že vám přepravce zboží nedoručí, ale od nás z portálu domibags.cz máte zprávu, že jsme zboží odeslali, tak další průběh doručení musíte řešit přímo s vybraným přepravcem. My vám můžeme pouze podat informaci, kde se momentálně zboží u přepravce nachází.
Standardně (pokud si nevyžádáte jinak) sdělujeme přepravci telefonní číslo a email pro rychlý kontakt s vámi.
Tato opatření nejsou kvůli nám, ale kvůli vaší ochraně, neboť nám přepravci sdělují, že mají málo řidičů díky vysoké zaměstnanosti v ČR.

Přesouvání zboží na vybrané pobočky

Vyhrazujeme si právo po 18.12. nepřevážet zboží na vámi vybranou pobočku, pokud se momentálně zboží nalézá na jiné dostupné pobočce. Toto platí především o městě Praha a městu Brno. Pokud si vyberete zboží a pobočku, kde zboží momentálně nebude, pak vás budeme urychleně informovat o tom, kde si zboží můžete převzít ihned a kde je pro vás rezervováno. Opět je toto opatření aktivní kvůli našim zákazníkům, aby stihli zakoupit zboží do Štědrého dne.

Informování nás i vás v průběhu prosince

Všechny potřebné informace a dotazy pište do poznámky objednávek. Budou s vámi řešeny, pokud to budete vyžadovat. Pokud s nimi nebudeme mít problém, vyřídíme objednávku podle Vašich dispozic. Všechny objednávky, které obdržíme v průběhu měsíce prosince mohou být v problematických případech také řešeny individuálně telefonickým kontaktem či emailem tak, abychom vám poskytli co největší servis služeb a vy jste měli co nejrychlejší informace o stavu vaší objednávky.

Můžete se na nás samozřejmě obracet telefonicky 222 212 724 (731 183 373) či emailem na podarilova.pavla@domibags.cz nebo ivana.bartakova@domibags.cz. Můžete též kontaktovat přímo naše pobočky - telefony jsou uvedeny v sekci Prodejny umístěné nahoře nebo úplně dole na našich stránkách.

Individuální objednávky zboží a zboží ve stavu "na objednání"

Poslední zboží Samsonite a American Tourister, které může přijít ještě před Vánoci budeme objednávat s jistotou doručení naposledy dne 11.12. Úplně poslední objednávka našim obchodům by měla přijít dne 21.12., ale tato informace je bez záruky. Můžete tedy své požadavky zasílat ještě do 17.12. do 12:00.

Výměna vánočních dárků

Jak jste již od nás zvyklí spoustu let, tak zboží zakoupené v našich kamenných obchodech si můžete vyměnit do konce ledna (tj. 31. 1. 2019). Zboží zakoupené v e-shopu podléhá zákonnému vracení peněz do 14 dnů od doručení. Nicméně prodlužujeme lhůtu o možnost výměny zboží do 15.1. pokud je zboží zakoupeno do konce listopadu. Pokud je zboží zakoupeno v průběhu prosince, tak je lhůta na výměnu zboží prodloužena do konce ledna 2019. Popřípadě nás telefonicky či emailem kontaktujte a vyřešíme vše individuálně. Zboží vám vyměníme za jiné zboží v případě, že je opatřeno originální visačkou (může na ní být sloupnutá či přebarvená částka zboží), v bezvadném nepoužívaném stavu s potřebnými doklady. Pouze upozorňujeme, že nevracíme peníze za nevhodné dárky, ale řešíme je pouze výměnou za jiné zboží nebo výměnou za DOMI poukázky, které jsou uplatnitelné pouze v naší firmě. Taktéž nevracíme rozdíl peněz, pokud si vyberete zboží levnější než bylo to, které vyměňujete.
Přejeme vám krásné svátky a děkujeme vám všem za důvěru!
Veselé Vánoce přeje Team DOMI CZ, s. r. o.

V Praze dne 1.12.2018

Doručování objednávek o Vánocích a výměna zboží po Vánocích

Copyright © DOMIBAGS - Kožená galanterie 2019
tvorba www stránek People For Net a.s.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK