ČeskoSlovensko   CZKEuro   přihlášení
Menu
+420222212724 (PO - PÁ od 8:00 - 17:00)
+420222212724 (PO - PÁ od 8:00 - 17:00)
nad 2000,- Kč doprava po ČR ZDARMA!
Kategorie zboží
DOMIbags.cz > Informace > O nás

O nás

Naše společnost DOMI CZ, s. r. o. je stálicí v odvětví prodeje kožené galanterie a cestovního zboží na českém trhu od roku 1999. Již 20 let si udržujeme dominantní postavení. Jsme největším odběratelem značky SAMSONITE a AMERICAN TOURISTER na českém trhu. Nabízíme největší množství kabelek a crossbody na našem trhu.

Co byste o nás měli dále vědět?

Provozujeme maloobchodní síť prodejen po České Republice (Praha, Brno, Ostrava) a udržujeme pro Vás vysoký standard kvality a vzhledu. Za naším pozitivním vývojem stojí především zarputilost majitelů a současně vysoká výkonnost celého pracovního týmu. Společnost DOMI CZ, s.r.o. provozuje svou síť kamenných obchodů pod názvy DOMIbags a BRIGHT. Vlastníme též e-shop pod doménou www.domibags.cz.

Naše společnost má zaregistrovanou ochrannou známku na značku BRIGHT.

V nabídce našich obchodů i e-shopu naleznete produkty všech cenových rovin. Pravidelně pro vás zajišťujeme obměnu zboží podle aktuální sezóny, sledujeme za vás módní trendy a dbáme na vysokou kvalitu prodávaného zboží. Co nabízíme? Můžete u nás zakoupit výrobky kožené i nekožené galanterie jako jsou kabelky, aktovky, kapsy (crossbody), batohy, peněženky, pouzdra na doklady, pásky, rukavice, šperkovnice, společenské kabelky, manikúry a další. V rámci cestovního zboží pro vás nabízíme kompletní šíři sortimentu a to: cestovní kufry všech velikostí, palubní zavazadla, cestovní tašky, kosmetické etue, vaky (obaly) na šaty, batohy včetně batohů na notebook, kosmetické tašky, deštníky, cestovní doplňky (accessories) atd.

V našem sortimentu samozřejmě naleznete i brandové výrobky renomovaných značek jako jsou SAMSONITE, AMERICAN TOURISTER, PENNYBELTS, EMPORIO VALENTINI, RONCATO atd. Také se můžete seznámit s naší vlastní značkou BRIGHT.

Můžete se spolehnout, že vaše objednávky budou vyřízeny v co nejkratším termínu, že vám poskytneme co nejvyšší servis a rádi předáme všechny nám dostupné informace o produktech. Kdykoliv se na nás obraťte s dotazem nebo prosbou a to buď pomocí zákaznické linky nebo e-mailem.

Těšíme se na vás a děkujeme za váš nákup!

Tým pracovníků
DOMI CZ, s. r. o.

V Praze dne 15. 3. 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK