Menu
+420 222 212 724 (PO - PÁ od 8:00 - 17:00)
+420 222 212 724 (PO - PÁ od 8:00 - 17:00)
nad 2000,- Kč doprava po ČR ZDARMA!
DOMIbags.cz > Doplňky > TSA zámek

TSA zámek (Samsonite, American, Bright a další)

Co to je TSA zámek?
Použití TSA zámků umožňuje, aby Vaše zavazadla k odemčení a prověření bezpečnostními orgány proběhlo bezproblémově a bez poškození Vašeho zavazadla. Tyto bezpečnostní agentury vlastní paklíč, kterým mohou Vaše zavazadlo otevřít, prohlédnout a překontrolovat obsah, aniž by potřebovali Váš kód k zavazadlu a nepoškodili zámek.
TSA zámky jsou označeny speciálním TSA logem


Symbol TSA zámkua mají kromě koleček k navolení kódu také vstup na paklíč. Tento vstup vidíte na zámku označený červenou šipkou.
Ukázka TSA zámku


TSA zámky jsou vyžadovány u všech zákazníků, kteří cestují do USA. Každému cestujícímu je zavazadlo před jeho uvedením do letadla zkontrolováno přes speciální obrazovku. Podle svého uvážení kontrola čas od času rozhodne o otevření zavazadla cestujícího k bližšímu ohledání. Pokud k tomu dojde, je-li zavazadlo vybaveno jiným typem zámku než tím, které má TSA zámek, tak zámek zničí.
Zavazadla se zámky schválené TSA mají univerzální hlavní klíč, který otevře všechny tyto zámky. Jen TSA může mít kopii tohoto hlavního klíče. Každý TSA schválený zámek má identifikační značku, která ukazuje, že může být otevřen pomocí hlavního klíče. Všechny zámky Samsonite TSA mají červené TSA logo.

Symboly TSA zámků u výrobků

příklad TSA zámku

příklad TSA zámku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK