+420 222 212 724 (PO - PÁ od 8:00 - 17:00)
nad 2000,- Kč doprava po ČR ZDARMA!
DomiBags.cz > Informace > Kariéra

Kariéra - volná pracovní místa

Dnes vám nabízíme aktuálně volná pracovní místa:

1. !!!Všechny Pražské pobočky - volné pozice nástup ihned

OC Chodov, Hlavní nádraží, Galerie Harfa, OC Palladium, Pasáž Blaník - Václavské náměstí, OC Letňany, OC Černý Most, Galerie Butovice

Informace o pracovním místě

Asistent(ka) prodeje v prodejnách DOMI CZ, s.r.o. (DOMIbags, Bright)
Místo práce: Praha
Druh pracovního poměru: plný úvazek, částečný úvazek, brigáda
Termín nástupu: ihned
Nabízený plat (hrubého)
18.000 - 24.000,- (při plném úvazku)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Prodej kožené galanterie a značkových cestovních zavazadel.
Dále příjem zboží, doplňování zboží, úklid prostor, prodej- pokladní systém, obsluha pokladny a platebního terminálu. Vizuál a aranžmá prodejny. Komunikace se zákazníkem.
Zaměstnanecké výhody, benefity.
Slevy na zboží při osobním nákupu, placené přesčasy, víkendy, svátky
Informace o náboru.

Pracovní doba - dlouhý a krátký týden /12h denně. Pouze vybraní uchazeči, budou kontaktováni a pozváni na pohovor. Přijatí uchazeči budou školeni v prodejně v centru Prahy. Vzhledem k početnosti našich prodejen, je jistá domluva o umístění na obchody v Praze dle potřeby . Vše bude konzultováno při pohovoru. Více info o firmě na www.domibags.cz.

Požadavky na zaměstnance
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:
-středoškolské bez maturity
-středoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - uživatel
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Osobnostní předpoklady a dovednosti:
časová flexibilita, vstřícnost, kolegiálnost, spolehlivost, ochota a milé vystupování, příjemný vzhled, komunikativnost. Zájem o práci a učit se novým věcem, je samozřejmostí. Aranžování, cit pro barvy výhodou. Vhodné i pro absolventy.

Inzerující společnost:
Stručná charakteristika společnosti
Česká firma, která je na trhu více než 18 let. Naše obchody s koženou galanterií, s cestovním programem zn. Samsonite a vlastní zn. Bright naleznete v Brně, Ostravě Pardubicích a Praze. Více na www.domibags.cz.

Počet zaměstnanců: 25-49
Adresa společnosti:
DOMI CZ,s.r.o.
Václavském nám. 802/56
110 00 Praha 1

Kontaktní osoba: Pavlína Podařilová
Tel.: 222 212 724
Svůj strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu: podarilova.pavla@domibags.cz nebo petsini.veronika@domibags.cz

V Praze dne 10.7.2017

Přijďte pracovat k nám do DOMIbags