Menu
+420 222 212 724 (PO - PÁ od 8:00 - 17:00)
+420 222 212 724 (PO - PÁ od 8:00 - 17:00)
nad 2000,- Kč doprava po ČR ZDARMA!
DOMIbags.cz > VÁNOCE - Doručování a výměna

VÁNOCE - Doručování a výměna zboží

Doručování zásilek přepravci

V prosinci budeme VÁNOČNÍ DÁRKY doručovat přes přepravce (Česká pošta, PPL, GLS) tak, že poslední objednávky PŘIJATÉ odesíláme přepravci do 14.12. Pokud na tom budete trvat a napíšete nám, že zboží chcete zaslat i po tomto datu, je to Vaše rozhodnutí, ale my nezaručujeme, že zboží vám do Štědrého dne tj. do 24.12. přepravce doručí.
Pokud se stane, že vám přepravce zboží nedoručí, ale od nás z portálu domibags.cz máte zprávu, že jsme zboží odeslali, tak další průběh doručení musíte řešit přímo s vybraným přepravcem. My vám můžeme pouze podat informaci, kde se momentálně zboží u přepravce nachází.
Standardně (pokud si nevyžádáte jinak) sdělujeme přepravci telefonní číslo a email pro rychlý kontakt s vámi.
Tato opatření nejsou kvůli nám, ale kvůli vaší ochraně, neboť nám přepravci sdělují, že mají málo řidičů díky vysoké zaměstnanosti v ČR.

Přesouvání zboží na vybrané pobočky

Vyhrazujeme si právo po 14.12. nepřevážet zboží na vámi vybranou pobočku, pokud se momentálně zboží nalézá na jiné dostupné pobočce. Toto platí především o městě Praha a městu Brno. Pokud si vyberete zboží a pobočku, kde zboží momentálně nebude, pak vás budeme urychleně informovat o tom, kde si zboží můžete převzít ihned a kde je pro vás rezervováno. Opět je toto opatření aktivní kvůli našim zákazníkům, aby stihli zakoupit zboží do Štědrého dne.

Informování nás i vás v průběhu prosince

Všechny potřebné informace a dotazy pište do poznámky objednávek. Budou s vámi řešeny, pokud to budete vyžadovat. Všechny objednávky, které obdržíme v průběhu měsíce prosince mohou být v problematických případech také řešeny individuálně telefonickým kontaktem či emailem tak, abychom vám poskytli co největší servis služeb a vy jste měli co nejrychlejší informace o stavu vaší objednávky.

Můžete se na nás samozřejmě obracet telefonicky 222 212 724 (731 183 373) či emailem na podarilova.pavla@domibags.cz nebo ivana.bartakova@domibags.cz. Můžete též kontaktovat přímo naše pobočky - telefony jsou uvedeny v sekci Prodejny DOMIbags umístěné nahoře na našich stránkách.

Individuální objednávky zboží a zboží ve stavu "na objednání"

Poslední zboží Samsonite a American Tourister, které může přijít ještě před Vánoci budeme objednávat s jistotou doručení naposledy dne 11.12. Úplně poslední objednávka našim obchodům by měla přijít dne 22.12., ale tato informace je bez záruky dané výrobci. Můžete tedy své požadavky zasílat ještě do 17.12.

Výměna vánočních dárků

Výměnu vánočních dárků u objednávek z e-shopu provádíme do 31.1.2018. Zboží vám vyměníme za jiné zboží v případě, že je opatřeno originální visačkou (může na ní být sloupnutá či přebarvená částka zboží), v bezvadném nepoužívaném stavu s potřebnými doklady. Visačka na zboží nám dává informaci, že zboží nebylo používáno.Ostatní případy řešíme individuálně.

Přejeme vám krásné svátky a děkujeme vám všem za důvěru!
Veselé Vánoce přeje TEAM DOMI CZ, s. r. o.

V Praze dne 5.12.2017

Doručování objednávek o Vánocích a výměna zboží po Vánocích

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK